אודות

צור קשר

אם אני אגיד לכם שיש דבר כזה לחיות בחיוך… תאמינו לי?

נעים מאד,

שמי מיכל, מתחזקת זוגיות וארבעה ילדים.

בעלת מרכז ״חיוך״ – הבית לרכישת מיומנויות חינוכיות ללמידה ולחיים בכלל.

המרכז מתמקד בחיזוק ופיתוח מיומנויות חברתיות, לימודיות והתנהגותיות. במרכז "חיוך", הילד ישפר פלאים את היחסים עם הסביבה, את הקשב והריכוז, את הביטחון העצמי שלו, את ההצלחות בלימודים וכל זה ללא טיפול תרופתי.

כשהלמידה נעשית בהנאה ובחיוך, הילד משתתף ומגיע מתוך רצון ולא כי כפו עליו ומכאן מגיעות ההצלחות!

זהו מרכז מיוחד בו מתאימים לכל ילד תכנית אישית וייחודית לפי הצרכים שלו, על מנת לאפשר לו לפתח את עצמו מתוך רצון אמיתי והנעה עצמית לעשייה.

שיטה שהיא שילוב של גישות מהפסיכולוגיה החיובית, תכנים אימוניים, שיטות ואסטרטגיות ששמות את הילד במרכז, מנקות אותו מתוויות ומאפשרות לו לעשות שינוי אמיתי בחיים שלו. שיטת חיוך זו דרך חיים, זו שפה.

הכירו את מועדון החיוכים של מיכל! למה כדאי לכם להצטרף למועדון החיוכים של מיכל?

מרכז חיוך מציע מגוון רחב של תכניות לימוד, הרצאות, סדנאות ומפגשים. להיות חלק מהמועדון של מיכל משמע ליהנות מהטבות שוות, לקבל מידע חשוב ישירות למייל ולהיות מעודכן בכל פעילות – כדי להיות חלק מהמועדון, עליכם להיכנס ללינק הבא ולמלא את הפרטים שלכם: http://michalsmile.vp4.me/moadonmichal

מרכז ידע וכלים לחינוך הוא מרכז למידה והקניית מיומנויות לחיים לילדים, הורים וכל מי שרוצה להשפיע לטובה על החינוך של דור העתיד.

הסיפור של מיכל

שמי מיכל אמטנאני, נשואה לתומר ואמא לארבעה ילדים. עם בני הבכור זכיתי להכיר לראשונה את ההגדרה של "מופרע קשב וריכוז" ומיד אחריו כולם המשיכו ב"מסורת".

אני באופן אישי, מעדיפה להגדיר אותם כבעלי "הפרעת קצב".

בתחילת דרכי מיד עם סיום שרותי הצבאי עשיתי תואר בהנדסת כימיה וביוטכנולוגיה. משם עברו מספר שנים, התחתנתי, נולדו הילדים והחיים הובילו אותי אל מסלול החינוך. בהמשך עשיתי הסבה מקצועית וסיימתי לימודי הוראה למדעים בבית ברל.

כל השנים תמיד הייתי בלמידה. כל אתגר שהיה לי עם הילדים שלי הוביל אותי ללמוד עוד ועוד דברים בתחום החינוך. הניסיון האישי שלי, הידע שרכשתי והניסיון שקבלתי בדרך עם הילדים האישיים שלי ועם תלמידים שלי בתחום החינוך, הובילו אותי להקים את מרכז "חיוך". הדבר בוער בי מספר שנים, וכפי שאני מאמנת את תלמידי, ומחנכת את ילדי להציב מטרות ולהשיגן, אני משיגה את המטרה האישית שלי: לעזור למשפחות לחיות חיים טובים יותר.

אני יודעת ברמה האישית כמה הדרך לא פשוטה, כמה קשה לשמוע שהילד שלך "לקוי", "חסר תקנה", "לא מסתדר בחברה", כמה זה יכול להשפיע על כל הבית, כמה מתסכל לראות שהילד שלך מתוסכל, חווה כישלונות בלימודים על אף שאת יודעת שהיכולות שלו גבוהות. אני מכירה באופן אישי את כל הקשיים בהתמודדות היומיומית כאמא, שרוצה את הכי טוב עבור ילדיה.

אני מודה על כל הקשיים הללו, משם צמחתי. משם הבנתי מה הייעוד שלי בחיים. האתגרים קיימים כל הזמן אך למדתי שאפשר גם אחרת.

הקמת המרכז היא סוג של שליחות עבורי ואני רוצה להעביר את הידע ולהראות לכם שאפשר גם אחרת.

נעים להכיר

שמי מיכל אמטנאני, נשואה לתומר ואמא לארבעה ילדים. עם בני הבכור זכיתי להכיר לראשונה את ההגדרה של “מופרע קשב וריכוז” ומיד אחריו כולם המשיכו ב”מסורת”.

אני באופן אישי, מעדיפה לקרא לזה “הפרעת קצב.

תוכן אחרון

לתקן את ה״מקולקל״

הביטוי 'הוראה מתקנת' חוטא למטרה במהותו, הרי אין שום דבר מקולקל שדורש תיקון אז מדוע ילדים צריכים לקבל את התחושה שמשהו אצלם "מקולקל"? הביטוי הנכון והראוי

קרא עוד »

אמנות (מיומנות) הקריאה

יכולת הקריאה הינה מיומנות למידה בסיסית. במהלך ניסיוני בעבודה עם ילדים נתקלתי רבות בתלמידים, שהוריהם פנו אלי כדי לעזור להם בהבנת הנקרא. מיד בדקות הראשונות

קרא עוד »

עקבו אחרינו

הוידיאו השבועי

יצירת קשר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן