רימה ליולקין

פסיכותרפיסטית הוליסטית

שמי רימה ואני פסיכותרפיסטית הוליסטית. עיקר הפעילות שלי היא עם ילדים ובני נוער. אני מכירה היטב את האתגרים וההתמודדויות שיש לילדים ולהורים ועד כמה חשוב להם להכיר את עצמם לזהות ולהתחבר לחוזקות שלהם למטרות שלהם ולהאמין בעצמם!!!!
כאשר היכרתי את מיכל ואת מרכז חיוך, שהיא מגדירה אותו כייעוד שלה לעזור לילדים הבנתי שזאת בדיוק הגישה שמתאימה לילדים.
גישה בה מתרכזים בחיובי, בחוזקות , בכוחות הפנימיים שטמונים בכל אחד ודרך זה עוזרים להם להתגבר על הקשיים בדרך חוויתית ומעצימה ועם הרבה חיוך . זאת גישה שילדים מתחברים אליה בקלות ובטבעיות עם פנים לעתיד ומתן כלים פרקטיים ליישום בחיי היומיום.
הרב קליבך אמר : "כל מה שילד צריך הוא מבוגר אחד שיאמין בו " . במרכז חיוך כל ילד מקבל מבוגר כזה שגם מאמין בו וגם נותן לו כלים לחיים כי הכל מתחיל ברצון ואמונה!

אסנת קופל

מאמנת רגשית לילדים ונוער, מטפלת בnlp ודמיון מודרך, גננת לשעבר במשרד החינוך

כשהגעתי  למרכז חיוך הבנתי שחווית הלמידה יכולה להיות גם אחרת, כאמא לשלושה ילדים מופלאים שכל אחד מהם מאותגר באופן שונה, וכגננת לשעבר אשר פגשה במהלך השנים ילדים והורים אשר חיפשו פתרונות להתמודדות עם קשיים רגשיים, התנהגותיים וחברתיים כשהגעתי למרכז הבנתי שהגעתי למקום הנכון. במרכז מאמנת וקואוצרית מטפלת בnlp לילדים, נוער ומבוגרים שרוצים שינוי לחיים מחייכים יותר. אנחנו לומדים בהנאה, מציבים מטרות, חווים הצלחות, מתרגלים ומאמנים את המח ללכת בדרכים חדשות, להתחבר לעצמנו ולראות את החוזקות שבנו וכיצד הם משפיעים על הסביבה שלנו. מעבירה סדנאות לתקשורת חיובית ומיומנויות חברתיות, הכנה לכיתה א׳ רגשית ודידקטית. חשיבה חיובית יוצרת מציאות – מזמינה אתכם להצטרף אלינו וליצור מציאות מלאה הצלחות😊

שירה אליצור- רשף

מאבחנת דידקטית מוסמכת, בעלת תואר B.A בעבודה סוציאלית, תואר M.A בלימודי עבודה ותואר שני נוסף בחינוך (לקויות למידה)

מאבחנת דידקטית מוסמכת (M.A) בעלת ניסיון באבחון ילדים, מתבגרים ומבוגרים. עבדה שנים רבות כעובדת סוציאלית בוועדות הרפואיות לנכות כללית של הביטוח הלאומי. כיום עוסקת בטיפול ואבחון לקויי למידה והפרעות קשב. אני מאמינה שלכל אחד יש חוזקות ומוקדי חוח שחשוב שיהיה מודע לקיומם, כך יוכל לבטא את כישוריו ולמקסם את יכולותיו.

רון שחם

מורה ומאמן רגשי לילדים ונוער

בא מהאור בכדי להפיץ את האור💫.
בעידן חדש כל מחשבה יוצרת מציאות. בכל מציאות קיימת יש אור כמו גם חושך, אחרת איך היינו מזהים את האור?! במילים אחרות, התמקדות בחצי הכוס המלאה, אור מייצר הוויה של אור. זכות הבחירה תמיד נתונה לנו אם רק נבחר בה. ״אני הווה מהות חיי בשמחה״ – ״שמחה״ זהו תדר חזק וחשוב ביותר הדוחף אותנו מהר ולמעלה להצליח במה שרק נבחר. אחרי שנים רבות של לימודים אקדמאים, שלושה תארים (פסיכולוגיה, מנהל עסקים ומהנדס רשתות של מיקרוסופט) וניסיון רב בעולם העסקים חזרתי אל עצמי ואל מודעות העל שבי, להגשים ולהפיץ את האור שבתוכי ע״י למידה רוחנית, קבלה ותקשור (לילה ברזסקי) המחבר אותי אל עצמי והבריאה וממלא אותי באור הנתינה והריפוי. זה הוביל אותי לחזור אל עולם הספורט והכדורגל, גם שם אני מתרכז בתשוקתי להוראה כאנליסט באקדמיה של אחת מקבוצות הכדורגל המוכרות בארץ – והסיפוק ללמד כדורגל את הדור הצעיר הוא עצום. גם כאן במרכז חיוך הבריאה זימנה לי את האפשרות ללמד ולהעביר את האור לילדים שכל כך משתוקקים ללמוד אך לעיתים חווים אתגר כזה או אחר וסביבה שלא תמיד מזהה את האור שבתוכם.
זו אומנות להיות תלמיד!!! זה אומר הרבה פעמים, בכוונה תחילה, באופן מודע, בהחלטה חוזרת ונשנית – להניח בצד את כל מה שאנו כבר מכירים. זה להניח בצד את הצורך להרשים את הסובבים ב״נכסים״ שכבר צברנו, בחוויות שחווינו בעבר, ברשמים שהתרשמנו מן העולם. להיות תלמיד, באמת, זה להניח בצד לדעות, לתפיסות העולם, למוכר ולבטוח. לכל מיני ״אני יודע כך וכך ומה נכון ומה אינו נכון״. זה להניח לכל אלה ועוד ולהתרוקן לחלוטין… ולו בעת השיעור, ולו בעת קבלת התדר מהבריאה, ולו כדי לתת צ'אנס אמיתי למה שמונח כעת על הפרק, ולו כדי באמת להצדיק את ההזדמנות היקרה מפז לקבל… הרבה יותר לקבל מאשר לתת…
אני גאה להיות חלק מצוות המדריכים של מרכז חיוך 😄

בתיה סריקוב

מאמנת , מאסטר בnlp, מטפלת בחרדות וטראומות בשיטת emp

שמי בתיה סריקוב ואני רעיה, אמא ל5 בנים וסבתא עם אהבה אינסופית. מאסטרית ב NLP ילדים ונוער, מדריכת הורים ומטפלת EMP ( שיטה ממוקדת לטיפול בחרדות). תמיד התעניינתי בנפש האדם בכלל, ובמהלך לימודי וההתפתחות האישית שלי הבנתי שיש לי חיבור מיוחד לעולם הילדים בפרט.
כאמא לחמישה  בנים מקסימים  ומאתגרים כל אחד בדרכו, לקראת סוף לימודי הרגשתי צביטה בלב  במחשבה שאילו היו לי כלים נכונים כאמא צעירה בימים שפחות היתה מודעות הייתי עוזרת לילדי עם כלים מעשיים וחוסכת לעצמי להם הרבה תסכול וכעסים ( מפצה עם הנכדים😉).
כשהגעתי למרכז "חיוך" והוכשרתי בשיטה הופתעתי לגלות שיטה חדשנית וייחודית, שפישטה חלק לא קטן מכלים מעולם ה NLP, המעניקה לילדים ידע כלים איך ללמוד בהנאה ומתוך הבנה אמיתית וללא שינון, להציב מטרות ולחוות הצלחות, להתחבר לעצמם וליכולות שלהם, לשפר את הדימוי העצמי שלהם, לתרגל ולאמן את המוח לראות מחוץ לקופסה ולהתגבר על כל קושי בדרכם והכל בפשטות ובחיוך.

אני מאמינה שסל היכולות שאני מביאה איתי, ביחד עם הידע והכלים שרכשתי והכי חשוב נסיון החיים העשיר והאהבה לעזור לאנשים וילדים בפרט הם אלה שמוכיחים לי כל יום מחדש שאני בייעוד שלי.
" אל תיתן לעולם לשנות את החיוך שלך, תן לחיוך שלך לשנות את העולם״.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן